O nás

Historie firmy

Je firma založena v roce 2006 jako servisní společnost, pro mimozáruční opravy mobilních telefonů, vývoj a výrobu průmyslové elektroniky.

V této souvislosti jsme otevřeli prodejnu mobilních telefonů a příslušenství v centru Uherského Hradiště na Masarykově náměstí v obchodním domě Wewe. Prodejna slouží současně jako sběrné místo oprav a provádí se zde také jednoduché opravy mobilních telefonů na počkání. Je to nejvíce viditelná část naší činnosti.

Zde také nabízíme aktivaci služeb telekomunikačních operátorů jako je T-mobile nebo U:fon. Dále pak vysokorychlostní internet od O2, T-mobile, nebo U:fon.

Čím se zabýváme

Vývoj a výroba průmyslové elektroniky, z větší části OEM produktů je služba pro firmy, které dodávají velké celky (např. tachografy, nebo kabiny pro vysokozdvižné vozíky) a potřebují rychlé a spolehlivé dodavatele některých elektronických zařízení. Naše specializace je mikroprocesorová a digitální technika, ale dodáváme i výkonové DC/DC převodníky (250W a více). Velkou konkurenční výhodou je technologická vyspělost (běžně osazujeme BGA obvody) a znalost jak 8bitových tak 32 bitových mikroprocesorů (např. moderní Cortex M0/3/4). Programujeme je v Asm i jazyku C, ale dodáváme i zařízení bez mikroprocesů (diskrétní obvody) nebo s hradlovými poli. Samozřejmostí je tvorba kompletních zakázkových zařízení (např. logger pro evidenci průchodu osob, komunikující po ethernetu).

Vlastní produkty jsou většinou z průmyslové nebo automotive oblasti, ale i komerční výrobky. Vyrábíme GSM a GPS alarmy, loggery nebo přístupové a docházkové systémy na karty nebo na otisky prstů, systémy pro inteligentní budovy (řízení a hlídání různých procesů, snímačů, atd.), nebo úsporné světelné systémy s LED diodami a řízení takových systémů (dynamické stmívání, programová plynulá změna barev, atd.).

Informační systémy jsme začali vytvářet v roce 2010. Jedná se o zakázkové systémy, například řízení výroby strojírenské firmy, nebo aplikace pro kontrolu a evidenci docházky zaměstnanců. Jsou to desktopové aplikace, které píšeme v C#, použitá databáze je osvědčený Firebird. V této oblasti poskytujeme našim zákazníkům komplexní servis, od analýzy, přes tvorbu a odladění databáze i vlastní aplikace, až po implementaci, zaškolení a tvorby manuálů.

Pokud chcete vědět více o naší prodejně nebo servise mobilních telefonů, zvolte pokračovat na stránky o prodejně.

Pokud chcete vědět více o vývoji a výrobě elektroniky, informačních systémech, nebo o výrobcích které nabízíme, zvolte pokračovat na stránky o vývoji a výrobě.