Prodejna

Nabízíme kompletní služžby v oblasti prodeje mobilních telefonů a přísluššenství. Prodáváme mobilní telefony výhradně z české distribuční sítě a kvalitní přísluššenství renomovaných českých firem. Na prodejně je také možno zakoupit originální příslušenství, například kryty mobilních telefonů, baterie, atd.

Tím ovššem našše nabídka nekončí- postaráme se o Vᚠmobilní telefon i v případě, žže se Vám porouchá. Našši ššpičkoví technici mají dlouholeté zkušenosti se servisem mobilních telefonů, proto Vám nabídnou profesionální péči o Vᚹ nefunkční přístroj a provedou jeho opravu v co nejkratšším možžném termínu. Jednoduché opravy je možžno provést ješště tentýžž den, složžitějšší opravy během několika dní, ale vyskytnou se i závady, které vyžžadují delšší péči (typicky nepravidelně se vyskytující závady, problémy se signálem, opravy po neodborném zásahu a podobně).

Pokud máte zablokovaný mobil, nebo přístroj přivezený ze zahraničí a potřebujete do něj nahrát češštinu, případně jiný jazyk, odblokovat jej, nebo zruššit zapomenutý bezpečnostní kód - nic z toho není problém. Tyto zásahy provádíme na téměř vššech typech mobilních telefonů, stejně jako zálohu dat (kontakty, sms, fotografie), nebo přehrávání kontaktů či jiných dat z jednoho telefonu do druhého.